Прийом заявок

9.00 - 22.00

  • Прийом заявок:
  • 9.00 - 22.00
  • Без вихідних

Ремонт пластикових вікон у Харкові

Ремонт вікон Харків

Наші переваги

Працюю без посередників

Працюємо без посередників

Гарантія на всі види ремонту

Гарантія на всі види ремонту

Оригінальні запчастини

Використовуємо оригінальні запчастини

Виїзд в усі райони Харкова

Виїзд в усі райони Харкова

Послуги

Регулювання та ремонт

Ремонт та регулювання вікон і дверей будь-якої складності

Заміна ущільнювальної резини

Заміна ущільнювача (ущільнювальної резини)

Заміна склопакетів

Заміна склопакетів та сендвіч-панелей

Комплексне обслуговування вікон

Комплексне обслуговування віконних та дверних конструкцій

Заміна глухого пройому на відкриваючийся

Заміна глухого пройому на відкриваючийся

Зміна конфігурації віконних конструкцій

Зміна конфігурації віконних конструкцій

Монтаж протизламної фурнітури

Монтаж протизламних (антивандальних) механізмів

Монтаж москітних сіток, жалюзі, підвіконників

Виготовлення та монтаж: москітних сіток, жалюзі, рулонних штор, підвіконників

Монтаж додаткових комплектуючих

Монтаж додаткових комплектуючих

Виготовлення та монтаж нових віконних конструкцій

Виготовлення та монтаж нових віконних конструкцій

Наші роботи

Сучасні вікна ПВХ - це високотехнологічні вироби, які мають великий термін експлуатації. Але навіть вони потребують сервісного обслуговування. Ми пропонуємо якісний ремонт пластикових вікон у Харкові, щоб продовжити термін служби ваших вікон, що набагато зручніше та дешевше за повну заміну віконної конструкції.

Майстер з ремонту пластикових вікон

Вам варто зв'язатися з майстром, якщо ви помітили такі несправності:

Повна заміна пластикового вікна – процедура недешева. Щоб уникнути зайвих витрат, краще вчасно звернутися за допомогою до сервісної служби. Майстер із ремонту пластикових вікон у Харкові усуне як заводські дефекти та недоліки установки, так і несправності, що виникли в процесі експлуатації.

Сервіс пластикових вікон – серйозний процес. Він вимагає досвіду та підготовки. Щоб не погіршити дефект та не витратити більше, звертайтеся до професіоналів.

Ремонт металопластикових вікон багатьом нашим клієнтам допоміг уникнути повної заміни конструкцій. Своєчасна профілактика заощадить вам нерви та кошти. Тому викликайте майстра з ремонту пластикових вікон у Харкові, якщо помітили у роботі ваших вікон несправності.

Раптове виявлення подібних несправностей у багатьох викликає стан напруги. Не хвилюйтеся – в більшості випадків ці проблеми вирішуються досить швидко.

Трапляється, що з ладу виходить не тільки вікно. Металопластикові двері також вимагають обслуговування, наприклад, вхідні двері або балконні двері. Терміновий ремонт металопластикових дверей ми виконуємо максимально швидко та недорого. Все, що вам потрібно - зателефонувати до нашої служби та коротко описати несправність або просто викликати майстра на діагностику.

Ремонт вікон ПВХ у Харкові: всі види робіт недорого

Виникли проблеми? Швидше телефонуйте до служби ремонту. Майстер приїде дуже швидко. Головне – повідомте телефоном тип несправності або її ознаки. Тоді майстер збере необхідні інструменти та запасні частини, щоб провести потрібну роботу.

Можливо, вам знадобиться заміна:

Можливе регулювання, ремонт або технологічне обслуговування:

Не завжди сервіс пластикових вікон пов'язаний із поломкою. Нерідко до майстра з ремонту ПВХ конструкцій звертаються для встановлення додаткового обладнання або модернізації вікон:

З усіма роботами досвідчений майстер впорається швидко – недорога послуга ремонту, регулювання, налаштування розсувного або нерозсувного пластикового вікна, порівняно із замовленням та встановленням нових вікон, заощадить вам пристойну суму коштів.

З якими виробниками ПВХ ми працюємо

Періодичне сервісне обслуговування та навіть ремонт необхадний профілям багатьох виробників. Ми ремонтуємо та обслуговуємо ПВХ профілі таких виробників: Rehau, Veka, WDS, Aluplast, Salamander, Steko, Winkaroff, KBE, Kommerling, Wintech, WHS, Schuco, Weissesen, Scheffer, Plastmo, Openteck, Master, KOMPEN, Eurotech, DECCO, TYSSEN , PLAFEN, Kommerling, ALMplast, ProfiLink, PIMAPEN, NEXT, LGC, GEALAN, EcoPlast, BROKELMAN, AGS Plast, Windoff's, VERATEC, TAURUS, RothoPlast, PANORAMA, NATUREL, LG Chem, Framex, BRILLIAK, Winbau , MontBlanc , Internova , FORIS, ARtec, Schuco , VIKNALAND та ін.

Ми працюємо з фурнітурами: Roto, Winkhaus, Siegenia, Maco, Vorne, Schuco, G-U, Aubi, Accado, Romb, Elementis, Axor, REZE, Geviss та іншими.

Якщо раптом ви не знаєте, який виробник вашого вікна чи балконних дверей – все одно сміливо телефонуйте у сервісну службу.

Де ми працюємо

Ми обслуговуємо металопластикові конструкції у всіх районах Харкова: виїжджаємо на Салтівку, ХТЗ, Олексіївку, Нові Будинки, Холодну Гору, Центр, Гагаріна, Одеську, Ботанічний сад, Героїв Праці, Наукову, 23 Серпня, Пушкінську, Університет, Барабашово, Північну Салтівку, Завод Малишева, Бекетова, Клочківську, Дружби Народів, Залютине, Пісочин, Основу, Нову Баварію, Рогань, Балашівку, Павлове Поле, Лису Гору, Москалівку, Новоселівку, Журавлівку, Новожанове, Шишківку, Київський, 602-й мікрорайон, сел. Жуковського, сел. Високий та інші.

Відгуки наших клієнтів підтверджують: своєчасна профілактика та ремонт пластикових вікон заощаджують і ваш час, і ваші гроші.